خانه / قمپز / اشتباه کردم، سهام عدالت را نمی خواهم…!

اشتباه کردم، سهام عدالت را نمی خواهم…!

پرداخت سود سهام عدالت در سایه ابهامات و ایده های جدید قرار گرفته است.

 

هم‌هم– پرداخت سود سهام عدالت در سایه ابهامات و ایده های جدید قرار گرفته است، در همین راستا رئیس سازمان خصوصی‌سازی درگفتگوی تلویزیونی گفت: اگر مشمولین مبلغ مابقی سهام خود را نپردازند، سهام آنها پس از اتمام مهلت مقرر به مالکیت دولت خواهد رسید.

 

یکی از مشمولان نیز در گفتگو با گزارشگر ما در سطح شهر با تکرار این جمله که ” خداییش توی کف سود سهام عدالت موندیم”  بیان کرد: این چندمین بار هست که بیان می شود سود سهام عدالت پرداخت می شود ولی حال دولت میگه تا پول ندی، سود نمیدیم…. روزی برای بوووق انتخابات پرداخت و روزی برای پرداخت سود خود افراد باید مبلغی را پرداخت کنند.

 

این مشمول در ادامه گفت: بعد این همه وعده وعید که هاااای بیاین سودتون دریافت کنید، دولت فخیمه  اولتیماتوم دادن که ” اگر مشمولین مابقی سهام خود تا یک‌میلیون تومان را نپردازند، تنها به‌اندازه همان میزان کنونی سهام خود سود دریافت می‌کنند و باقی سهام پس از اتمام مهلت مقرر به مالکیت دولت خواهد رسید.”

 

این مشمول سهام عدالت با گرفتن میکروفن به سمت خود و با اصرار ادامه داد: خب بابا در سامانه یه گزینه اضاف کنید “اشتباه کردم، سهام عدالت را نمی خواهم”…!  بابا یه غلط کردم خاصی توی چشمامِ…! مسئولین نمی بینید؟؟؟؟

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا