خانه / شعرستان / بسته های آب و هوایی…!!!

بسته های آب و هوایی…!!!

 

 

نمیدونم آخر قصه را به ما دروغ گفتن، یا چوپان زنده ماند و زاد ولد کرد که  اطرافمان  پر شده است چوپان های که توی هر چی دیدن آب میبندن.

 

هم‌هم– یادتان هست…؟ چوپان قصه ای که توی شیر گوسفند های که برای فروش میبرد آب می بست…؟   یادتان هست آخر قصه چوپان را…؟ سیل آمد خودش و گله اش با خودش برد مگه نه!؟

نمیدونم آخر قصه را به ما دروغ گفتن، یا چوپان زنده ماند و زاد ولد کرد که  اطرافمان  پر شده است چوپان های که توی هر چی دیدن آب میبندن.  این چوپان ها گاهی “چوپان کارگردان” میشوند، سریال های تلوزیونی میسازند که با طول کشیدن صبحانه ای  یه دقیقه ای  در دو ساعت توی فیلم آب میبندند. گاهی “چوپان قناد” میشوند  شیرینی را با جعبه ای وزن میکند که  اندازه دو تا شیرینی وزن دارد. گاهی” چوپان کارخانه دار” میشوند چیپس و پفک درست میکند. دو برابرسیب زمینی های بسته  را هوا میکنند و پولش را از ملت میگیرند. خلاصه تا دلتان بخواهد جا و رنگ عوض میکنند این چوپان ها.  اصلا خیلی ها درونشان علاوه بر کودک درون یک “چوپان آب بند درون” هم دارند، مثلا همین روزها یکی شان آمده  شرکتی زده به اسم شرکت همراه…. و بسته اینترنتی طرح کرده به نام “بسته اینترنتی طرح سرعت بدون مرز “. این شرکت که با شعار هیچ کس تنها نیست،خیلی ها  را در فضایی مجازی تنها  ول و سرگردان کرده است.

کلاه های با نخ دروغ بافته زیادی را به عنوان هدیه بر سر مشترکینش میگذارد. نمونه اش هم همین طرح های سرعت بدون مرز است که پولش را نقدی از مشترک دریافت میکند. بسته را میدهد و بسته به طور مثال  دویست مگ یه هفته ای را با این قرار به شما میدهد که صد مگ اش را از ساعت دو شب تا هفت صبح (ساعتی که فقط معتادان اینترنت بیدارند ) استفاده کنی . اگر آن صد مگ روزانه ات را تمام کردی حق استفاده از صد مگ شبانه ات هم نداری . {من که شیفته انصاف شان شده ام }.  من از شما میپرسم ؟  این طرح بیشتر مناسب جامعه جغد ها (یعنی شب بیدار و روز خواب )نیست ؟ از این ها بگذریم  کاش  کسی خود این چوپان  را ملزم به استفاده از این طرح میکرد. تا خودش با چشم خودش میدید که این بسته  با سرعتی تمام میشود که فکرش هم نمیکند. ممکن بود مثل من به این  کشف هم برسد که اگر داده اتصال گوشی اش را بدون خرید بسته باز کند خیلی بیشتر از این بسته برایش ماندگاری دارد. به هر حال سلام مرا به این چوپان مهندس برسانید بگوید

– این بسته های آب و هوای که به خورد مشترکین میدهی یک روزی یا سیل میشود یا طوفان ، خودت و طرح هایت را یکجا میبرد .

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا