خانه / طنزیسم / به پا منقرض نشی!

به پا منقرض نشی!

طبق آمار، نیمی از سلاح های شخصی دنیا، دست آمریکایی هاست. حالا از اونور سلاح رو برای چی میخرن؟

 

هم‌هم- آقا طبق آمار، نیمی از سلاح های شخصی دنیا، دست آمریکایی هاست. خوب نمیشه که سلاح بخری بعد بزاری  توی خونه خاک بخوره، پول که علف خرس نیست!

حالا از اونور سلاح رو برای چی میخرن؟ نمیخرن که باهاش گردو بشکنن، میخرن که باهاش بکشن، چی رو میکشن؟ انسان و حیوان، و از اونجایی که تمام روشنفکرها و مدافعان حقوق بشر و سفیران صلح طرفدار حقوق حیوانات هستن، پس آدم میکشن، چی بهتر از این… نزدیک ترین اهداف هم، همون آمریکایی ها هستن…

القصه، جناب ترامپ دیوانه قرار بود بیاد و آمریکا رو از ناامنی و مشکلات نجات بده و ازونجایی که منشا ناامنی در دنیا فقط و فقط مسلمانان هستن!! این بزرگوار ورود مسلمانان رو بسیار بسیار محدود کرده، اما مسئله این است که با وجودی که هیچ تروریستی وارد آمریکا نشده، پس چه کسی آمریکایی ها رو میکشه؟

آدم فضایی ها؟!!

کوتوله ها؟!!

آدم خوارها؟!!

اونم وسط کنسرت موسیقی!!!

حالا یکی این وسط باید به این یانکیها بگه که شما اگه بیل زنی، باغچه ی خودتو بیل بزن!

راه افتادین اینور و اونور دنیا و پا میکنید توی کفش مردم دنیا به بهانه ایجاد امنیت جهانی و ازون طرف از نظر شما همه دنیا جز متحدان تون تروریست هستن، اما کشور خودتون وضعش از همه وخیم تره! کلا تروریست پروره!

یعنی امنیت ایالات متحده آمریکا با اون صفات و کمالات عریض و طویلش در حد صفر هست.

حالا هم تا نسل مردم تون منقرض نشده بهتره که به فکر تدبیری برای داخل آمریکا باشید تا فضولی کردن توی امورات ملت های دیگه !!!

 

جیغ جیغو

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا